Leuk dat u/jij een kijkje neemt op onze pagina! Wij zijn de 16+ JV. Wij vertellen graag iets over onze JV:

We zijn een grote groep van ongeveer 35 gezellige jongeren in de leeftijd van 16-18 jaar. De meeste avonden in het seizoen komen wij bij elkaar in de kerk. Zo’n avond is gevuld met een inleiding. De jongere die de inleiding leidt, mag zelf de indeling daarvan bepalen. Of dat nou een Bijbelstudie, stellingen, een quiz of een activiteit rondom het thema van de inleiding is. Iedereen doet actief mee! Na de inleiding hebben we een pauze met lekker eten en drinken waarna we een spel met elkaar doen. Er zijn ook avonden waarin we gewoon lekker kletsen. Dan is er geen spel nodig om de gezelligheid erin te houden!
Maar we zitten niet alleen maar in die zaal. We hebben ook vaak activiteiten buiten de kerk. Dan gaan we naar Kwintelooijen voor een actieve avond, of we huren een sportzaal. Of we houden een avond bij iemand thuis, of zoeken een andere leuke locatie op. Ook gaan we 2 keer in het seizoen op kamp. Aan het begin hebben we een startkamp, om de nieuwe 16- plussers te leren kennen. Aan het einde hebben we dan nog een eind kamp waarin we de 18- jarigen ‘uitzwaaien’.
We komen om de 2 weken op vrijdag bij elkaar in zaal 3 van de kerk. De avond begint om 20.00. Iedereen is welkom. Ook als je niet bij ons in de kerk zit!
Neem ook eens een kijkje op onze Insta: @jv16plus_veenendaal. Hierop plaatsen wij foto’s van de avonden. Gewoon om iedereen even up-to-date te houden en om nog meer jongeren te laten zien hoe leuk onze avonden zijn!
Ook in de kerkbode proberen we elke maand een stukje te schrijven. Hierin kun je ook alle data vinden.
Ook willen we graag de ouders een beetje bij onze activiteiten betrekken. Naast dat we voor elke avond informatie en een herinnering in de groepsapp sturen naar de jongeren, willen we dat ook voor de ouders beschikbaar maken. Daarom hebben we ook een groepsapp voor de ouders aangemaakt. Alle ouders met jongeren in de leeftijd van 16-18 jaar kunnen via de QR-code die hieronder staat, deelnemen aan de groepsapp. In deze app wordt alleen door leiding en/of 2 bestuursleden informatie gestuurd over de avonden die eraan komen. Die informatie bestaat uit wat en waar. Wat we gaan doen die avond en waar de avond zal plaatsvinden. We hopen dat er een heleboel ouders gebruik willen maken van deze mogelijkheid om betrokken te zijn bij onze JV!

Ben jij 16 jaar of ouder en heb je zin om naar JV te komen, maar weet je niet helemaal wat je kunt verwachten? Kom dan 13 september om 20u naar Kooiweg 1 Renswoude op onze mega gezellige startavond!
Hieronder een kleine impressie van onze JV d.m.v. foto’s:




